Český rybářský svaz
MO Mělník

Mimopstruhový revír 411 093 VLTAVA 1

411 093 VLTAVA 1
411 093 VLTAVA 1
11,4 km, 110 ha
 

Přítok Labe. Od soutoku s Labem v Mělníku až k jezu ve Vraňanech. Součástí revíru je tzv. horní laterální kanál Hořín – Vraňany v celé délce. Okolní tůně jsou samostatné revíry.
Lov z plavidel povolen pouze na hlavním toku. Upravené míry ryb: candát - 50 cm, parma - 60cm, štika - 60 cm a okoun - 20 cm. Lov přívlačí je povolen na řece a laterálním kanále. Používání rybářského přístřešku je povoleno pouze po dobu výkonu rybářského práva. Na revíru platí povinnost při vylovování ryby použít podběrák. U jezu ve Vraňanech je zákaz lovu v blízkosti a v rybím přechodu při výtoku z elektrárny. Zákaz lovu z vrcholů zdí (platí od elektrárny po konec zdi). 
Hlubinná přívlač je povolena pouze pondělí až čtvrtek včetně. ( v období 16.6.-31.12.) V pátek, sobotu a neděli je zakázána úplně. Při hlubinné přívlači je povolena nástraha o minimální velikosti 18cm, měřeno od přední části nástrahy (lopatky wobleru) po očko koncového háčku. Při hlubinné přívlači smějí být v lodi přítomni maximálně dva lovící, každý maximálně s jedním sestaveným prutem. Běžný lov z lodě je povolen bez omezení. 

Zpět na seznam revírů