Český rybářský svaz
MO Mělník

Kontroly rybářské stráže

Kontroly rybářské stráže
V uplynulém týdnu bylo zkontrolováno na mělnických vodách více než 350 rybářů a bohužel ve dvou případech byla zadržena i povolenka k lovu. Naposledy
včera mezi 19:00 a 23:30 proběhla preventivní kontrola na revírech Baraba, Sidonka, Vehlovická tůň, Mlazické tůňe a bazén u přístavu s částí Labe. 
Na Barabě bylo zkontrolováno cca 45 rybářů na Sidonce cca 4 rybáři, na bazénu a Labi 4 lovicí , Mlazické tůně 4 rybáři a na Vehlovické taktéž 4. 
Dá se říci, že byl všude na lovných místech, kde někdo lovil pořádek a byly řešeny jen drobné nedostatky v podobě nezapsaných váh u ryb a neproškrtaných řádků. Vše bylo vyřešeno domluvou a opravou na místě, až na jednoho staršího rybáře na Vehlovicích, který byl z kraje kontroly velmi arogantní, ale po důrazné domluvě dal vše dopořádku. Bohužel rybářská stráž při pochůzce narazila na opětovné vytvářením skládek a nepořádku kolem vod. Tyto místa budou teď více kontrolována. Děkujeme rybářské stráži za provedené kontroly a zvýšený dozor nad revíry zvláště teď o prázdninách.

Kontroly rybářské stráže
Kontroly rybářské stráže