Český rybářský svaz
MO Mělník

Rybí košt v Liběchově

Rybí košt v Liběchově
Pokud se chcete podívat, jak pokračují práce na rybárně a líhni v Liběchově, můžete tuto sobotu spojit příjemné s užitečným. Mezi 11. hodinou dopoledne a 18. hodinou bude probíhat rybí košt.
Můžete tak ochutnat nakládaného sivena, tatarák ze pstruha, krémovou rybí polévku, pečené filátko ze pstruha duhového, nebo kapří hranolky. To vše podtrhnou mělnická vína od vinařství Chorouš a liběchovská vína a káva s dobrotami od baristek ze Želíz. Po celou dobu akce bude pro děti připraven skákací hrad a od 15. hodin i hudební doprovod akce v podobě posezení s kytarou.
Můžete posedět na našem "rybářském náměstíčku", nebo se projít kolem obnovených zemních rybníčků a sledovat v pramenité boží vodě siveny a jesetery. V přečištěné vodě z Liběchovky uvidíte rejdit kapříky a klidně kolem dojdete až k velkému rybníku nad líhní.
Při příjezdu se můžete pokochat pohledem na pstruhy duhové v kruhové nádrži, na husy, ovečky s černým beránkem a nebo nutrie.
Fialově rozkvetlé prameniště pod naší barokní kaplí láká k focení a smuteční vrby na velkém rybníku dotvářejí krásnou atmosféru údolí na Boží vodě. Pro milovníky delších procházek se můžete vydat na Čertovy hlavy a dále.
Domů si můžete odnést čerstvé a nebo vyuzené ryby. Udit budeme tentokrát pstruhy, siveny, kapry a protože dovážíme i mořské ryby tak speciálně také makrely. Nabídka tedy bude široká...

Jsme sice na začátku naší cesty za obnovou celého areálu, ale už chováme pstruhy duhové, pstruhy potoční, postupně vše obnovujeme, vylepšujeme a chceme se o tu naši radost podělit s vámi.

Proto pokud můžete, přijďte se na nás podívat

* Informace o parkování V areálu místa konání akce není možné parkovat!!! 1.parkoviště je u zámku v Liběchově odtud dojdete k nám po modré turistické značce cca 800m. 2.parkoviště na proti Výzkumného ústavu vedle restaurace U Přemysla cca 500m. 3.parkoviště vedle našeho areálu v areálu zámečnické firmy cca 350m. Prosíme všechny o dodržování pravidel silničního provozu a hlavně prosím neparkujte sousedům před pozemky, aby nedocházelo ke zbytečným nepříjemnostem. Děkujeme a těšíme se na Vás 

Rybí košt v Liběchově
Rybí košt v Liběchově
Rybí košt v Liběchově
Rybí košt v Liběchově
Rybí košt v Liběchově
Rybí košt v Liběchově