Český rybářský svaz
MO Mělník

Výdej a vracení povolenek

Výdej a vracení povolenek
Od pondělí 6.12.2021 je zahájen prodej povolenek na rok 2022. Na středočeských revírech platí povolenky až do středy 5.1.2022 Mimo otevírací dobu je možné je vhazovat i do označené schránky na plotu organizace. Systém nám umožňuje vydávat povolenky velmi rychle (3-4min. / osoba). Raději počítejte, že pokud je před Vámi deset lidí postojíte třicet až čtyřicet min ve frontě.
Pokud se na Vás zrovna nesmějeme a nepovídáme si s Vámi, neznamená to, že Vás nevidíme rádi, ale prostě jen chceme bez chyby odvést naši práci a nechceme zdržovat ty kteří jdou po Vás. Pokud máte nějaké zajímavé úlovky, podněty nebo informace které chcete zveřejnit, pošlete nám je prosím na mail crsmomelnik@centrum.cz, nebo přineste fotku na nástěnku. Povolenky vracejte ideálně do 15.1.2022 ! Otevírací doba je dle běžného rozpisu i mezi Vánocemi a Novým rokem pondělí 15-19 hod a středa 9-11 a 15-19 hod. U výdeje povolenek dodržujte opatření v souvislosti s epidemickými opatřeními (respirátor, rozestupy, vstup po jedné osobě). Pro zrychlení výdeje je na plotě u kanceláře v zásobníku umístěn a nebo ke stažení na stránkách Lístek pro vydání povolenky a informační list (na vše stačí kliknout) Návod k vyplnění sumáře je v obrázku aktuality.
Pro registraci odběru novinek e-mailem klikněte zde. Neuteče Vám tak žádná povinnost, informace o nasazování, úlovcích a dalším dění v organizaci.
ZA CELÝ VÝBOR ORGANIZACE ČRS MO MĚLNÍK PŘEJEME  DO ROKU 2022 HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, KRÁSNÝCH ÚLOVKŮ A POHODOVÝCH CHVIL  NEJEN U VODY